Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer softwarového týmu (100. - 120.000 Kč)

referenční číslo: 33016 | aktuálnost: 04.10.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením týmu SW vývojářů? Orientujete se v různých programovacích jazycích? Baví vás zlepšování procesů, návrhy na inovace a jejich realizace?

Pošlete nám váš životopis na pozici Manažer softwarového týmu (100. - 120.000 Kč)

Náplň práce

  • Technické vedení SW vývojářů.
  • Udržovat vysoké standardy kvality softwaru v týmu vytvářením osvědčených postupů a návyků.
  • Shromažďování a dokumentaci požadavků uživatelů, vytváření odhadů a pracovních plánů
  • Vývoj SW do výroby a pro výrobní linky.
  • Standardizace, vylepšování a optimalizace návrhů.
  • Účastnit se peer-review návrhů řešení a souvisejícího kódu.
  • Rozvoj a hodnocení různých softwarových produktů.
  • Začlenění požadavků zákazníka a implementace do technických konceptů.
  • Spolupráce s interními a externími dodavateli.

Požadujeme

  • Minimálně 5 let zkušeností vývojem softwaru.
  • Obecné porozumění a praktické pracovní zkušenosti s výrobními systémy a procesy.
  • Znalost Průmysl 4.0 a IoT.
  • Znalost .NET, C#, Java, Javascript, SQL
  • Hluboké znalosti a zkušenosti s vývojem webových aplikací s frameworkem orientovaným na služby, Microservices a Rest APIs.
    Rozsáhlé zkušenosti s navrhováním a vývojem podnikového softwaru.
    Zkušenosti se systémy řízení zdrojů a prostředím průběžné integrace/nasazování.
  • Silné vůdčí schopnosti a schopnosti.
  • Schopnost efektivně usnadňovat řešení problémů a řešení.
  • Schopnost práce s dynamickým týmem a náročnými zákazníky
  • Výborné schopnosti spolupráce a mezilidské komunikace.

Nabízíme

  • Moderní technologie
  • Možnost práce z domova
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolenou 25 dní
  • Příspěvek na stravné.
  • Příspěvek na připojištění, kulturu, wellness, fitness
  • Pracoviště: Pardubice

Mzda: 100 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Management, IT - vývoj aplikací a systémů