Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí skladníků (27-30.000 Kč)

referenční číslo: 32748 | aktuálnost: 29.08.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s prací ve skladu a logistice a ideálně i s řízením skladníků ve výrobní společnosti? Chcete se stát součástí silné a moderní společnosti, kde je spokojenost zaměstnanců na prvním místě? Tak nám neváhejte odpovědět!

Náplň práce

  • Vedení kolektivu zaměstnanců
  • Kompletní zajištění skladového hospodářství
  • Praxi s řízením VZV/retrakem
  • Řízení příjmu a expedice zboží a jeho umístění ve skladu
  • Spolupráce při inventurách

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Pracovní zkušenost s koordinací operací ve skladu a vedením lidí
  • Silné organizační schopnosti a přirozenou autoritu
  • Zodpovědnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Možnost vést super tým kolegů
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika