Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce prémiových automobilů – Praha mototechna

referenční číslo: 62615bec9549b34be030dba5 | aktuálnost: 21.09.2022

AURES Holdings a.s.

Máte zkušenosti s prodejem vozů nebo jiných produktů? Pojďte k nám prodávat luxusní a prémiové vozy pod naší značkou Mototechna, značkou s dlouholetou tradicí. #zivotvackach #kariernirust #karieravackach #pridejseknAAAm #hvezdnakarieravAAA.

Náplň práce:

  • * Prodej prémiových a zánovních vozů všech značek a typů
    * Komunikace se zákazníky přímo na našem moderním showroomu
    * Poskytování zákaznického servisu a uzavírání obchodů
    * Spolupráce s obchodním týmem

Nabízíme Vám:

  • * Garantovaný výdělek 50 000 Kč ve zkušební době
    * Měsíční mzdu 50 000 Kč - 80 000Kč (Strop nemáme, záleží jen na vás, kolik si chcete vydělat)
    * HPP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
    * Kariérní růst a profesní rozvoj
    * Flexibilní pracovní doba

    Benefity:
    * Služební vůz i k osobnímu využití
    * Dovolená nad rámec zákonného nároku
    * Mobilní telefon
    * Školící programy vlastní tréninkové akademie
    * Multisport karta
    * Slevy na firemní služby a produkty (financování vozu, servis a další)
    * Balík dalších firemních benefitů

Požadujeme:

  • * Zkušenosti s obchodní pozicí
    * Pozitivní přístup, samostatnost a smysl pro obchod
    * Chuť učit se novým věcem
    * Komunikativnost, spolehlivost
    * Řidičský průkaz skupiny B

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup

Profese: manažer prodeje, obchodní zástupce, prodejce vozů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Profesní/osobní kouč, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení