Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník chemické výroby (28–35.000 Kč)

referenční číslo: 31616 | aktuálnost: 11.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte alespoň střední odborné vzdělání, ideálně v oboru CHEMIE nebo FARMACIE? Jste fyzicky zdatní a zodpovědní? Chcete se být součástí úspěšné společnosti, která má co nabídnout?

Tak proč nám nepošlete svůj životopis?

Stabilní farmaceutická společnost hledá do svého týmu spolupracovníky na pozici:

PRACOVNÍK CHEMICKÉ VÝROBY (28–35.000 Kč)

Náplň práce

  • práce v čistých prostorách
  • používání reaktorů, sušáren, odstředivek, atd.
  • manipulace s chemikáliemi
  • fyzická práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme

  • SOŠ (chemie, farmacie VÝHODOU)
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • dobrou fyzickou zdatnost
  • pečlivost a týmového ducha
  • ochotu práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • dlouhodobou práci na HPP
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek životní a penzijní připojištění
  • firemní akce a vstupy na sportovní akce
  • týden dovolené navíc + sickday
  • práci v moderním a nehlučném prostředí
  • cafeterie
  • přípěvek na obědy
  • místo výkonu práce: okres Blansko

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Řemesla, výroba