Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně administrativní podpora zákaznického servisu - Kolín

referenční číslo: 6220d83fef7c725295796d82 | aktuálnost: 21.09.2022

AURES Holdings a.s.

Jste OSOBNOST s duchem obchodníka a zajímáte se o oblast automobilového trhu, obchodu a managementu z dlouhodobého hlediska? Dokážeme Vám nabídnout možnosti rychlého kariérního růstu v moderní a stabilní společnosti.

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb
  • Příprava smluvní dokumentace a podkladů
  • Spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, úvěrové společnosti)
  • Práce s finanční hotovostí
  • Administrativní podpora prodeje a nákupu vozidel

Nabízíme Vám:

  • Náborový příspěvek 30 000 Kč
  • Garantovanou mzdu ve zkušební době až 50 000 Kč
  • Po zaškolení 50 000 – 70 000 Kč dle výsledků (strop nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás)
  • Transparentní provizní systém
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden)
  • Nástup možný ihned
  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Možnost rychlého kariérního růstu
  • Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie, odborné vzdělávání
  • Firemní benefity (slevy na sport, kulturu, dovolenou, zvýhodněné tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou – auto, pojištění, financování vozu a další)

Požadujeme:

  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Zkušenosti s prodejem výhodou ne však podmínkou
  • Vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Ochotu pracovat na směny

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kolín, 280 02

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení