Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér s AJ (30-50.000 KČ)

referenční číslo: 31154 | aktuálnost: 19.09.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte min. středoškolské vzdělání technického směru a věnujete se konstruování? Máte dobrou znalost a orientaci v konstrukčních celcích, výrobních výkresech a kusovnících? Domluvíte se anglicky? Výborně, tak to nám pošlete životopis!

Prosperující společnost hledá kolegu / kolegyni na pozici KONSTRUKTÉR S AJ (30-50.000 KČ):

Náplň práce

  • vytváření 3D konstrukčních návrhů
  • tvorba inženýrských zpráv, kusovníků
  • podílení se na DFMEA a analýzách rizik
  • koordinace stavby konceptů a prototypů
  • spolupráce s kolegy
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru, ideálně zaměřenou na konstrukci
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost 3D CAD programu
  • znalost tvorby technických výkresů

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na dopravu
  • příspěvky na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvky na sport
  • lokalitu: okres Břeclav
  • nástup možný ihned

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství