Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér junior - nástup ihned (28-38.000 KČ)

referenční číslo: 30435 | aktuálnost: 09.09.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání technického směru? Domluvíte se anglicky?

Stabilní společnost hledá nového kolegu na pozici
KONSTRUKTÉR JUNIOR (28-35.000 KČ).

Náplň práce

  • Práce se SW Catia V5.
  • Včasné a kvalitní odevzdání zadaných projektů.
  • Prezentace vypracovaných projektů.

Požadujeme

  • Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání technického směru.
  • Chuť učit se nové věci a dále se rozvíjet.
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka.

Nabízíme

  • Jazykové kurzy na pracovišti.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění.
  • Stravenky.
  • Finanční příspěvek v případě relokace.
  • Lokalita: Mladá Boleslav nebo Miletín

Mzda: 28 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství