Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha vstřikovacích lisů

referenční číslo: 33909 | aktuálnost: 03.05.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s obsluhou stroje? Hledáme do třísměnného provozu v Plzni obsluhu stroje pro vstřikování plastů!
obsluhování vstřikolisu na plasty a následná kontrola výstupní kvality balení a odbavení hotových výrobků reportování do systému pomocí scanneru práce na 3 směny a smlouva na hlavní pracovní poměr

Požadujeme

hledáme plnoleté a zodpovědné uchazeče pro kvalitní kontrolu je potřeba skvělý zrak dobrý pracovní morálka

Nabízíme

139,80 Kč/hod. a po zkušební době navýšení na 161,80 Kč/hod. po zkušební době bonus 0-20 Kč/hod. za osobní ohodnocení příspěvek na stravování 38 kč za každý den měíční docházkový bonus 1000 Kč 25 dní dovolené každoroční navýšení mezd
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl