Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce – osvětlení

referenční číslo: 33276 | aktuálnost: 10.01.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Moderní česká společnost zabývající se poskytováním a montáží osvětlení, která působí na trhu téměř 30 let, rozšiřuje svůj tým o dalšího obchodníka, který se bude zabývat zejména vyhledávání nových obchodních příležitostí. Ideální kandidát by měl být zapálený obchodník se zkušenostmi s technickým produktem. Pozice je vhodná pro ty, kterým vyhovuje především práce v terénu při osobním kontaktu se zákazníky v kombinaci s home office dle vlastního uvážení. K dispozici Vám budou i luxusní kanceláře v centru Prahy. Odměnou Vám bude například fixní mzda, nezastropované měsíční bonusy, roční prémie, Škoda Superb či SUV i k soukromým účelům, pravidelný home office, a především skvělá firemní kultura, která nabízí uvolněnou atmosféru a naprosto flexibilní pracovní dobu.
vyhledávání nových obchodních příležitostí (obce, školy, nemocnice, průmyslové podniky, administrativní centra a rezidenční budovy) rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky zodpovědnost za splnění plánu prodeje v oblasti Čechy provádění technické konzultace přímo v terénu úzká spolupráce s projektovým manažerem na zakázkách spolupráce s administrativním pracovníkem, který pro bude zpracovávat podklady pro Vaše zákazníky průběžné sledování trhu a konkurence

Požadujeme

zkušenosti s akvizicemi v technickém odvětví (svítidla preferována) řidičský průkaz skupiny B reprezentativní vystupování a skvělé obchodní dovednosti

Nabízíme

fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem nezastropované měsíční bonusy roční prémie služební automobil i k soukromým účelům (nová Škoda Superb či SUV) 5 týdnů dovolené pravidelný home office flexibilní pracovní doba přátelská a uvolněná atmosféra firemní akce a teambuildingy spolupráce na HPP nástup možný ihned nebo dohodou

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup