Typ nabídky

Minimální mzda

Referent stavebního úřadu

referenční číslo: 1576754876 | aktuálnost: 17.02.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, Magistrát města Mladá Boleslav, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent stavebního úřadu.
Náplň práce:

  • výkon státní správy na úseku stavebního řádu a souvisejících právních předpisů (vydávání rozhodnutí, souhlasů, stanovisek a dalších opatření; státní stavební dozor a zvláštní pravomoci stavebního úřadu, apod.)
  • výkon vyvlastňovacího úřadu
  • plnění úkolů při mimořádných situacích
  • plnění dalších úkolů uložených nadřízenými pracovníky
    Požadavky:
  • dle zákona – fyzická osoba, která dosáhla 18 let, občan ČR nebo cizí st. občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
  • vzdělání:
    - vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právního směru,
    - nebo Vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví
    - nebo Střední vzdělání v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví
  • znalost práce s PC
  • přehled v legislativě ČR (stavební zákon)
  • flexibilita, přesnost a spolehlivost, psychická odolnost, komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B
  • Výhodou:
    - zvláštní odborná způsobilost pro výkon správních činností při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění
    - zvláštní odborná způsobilost pro výkon správních činností na úseku vodního hospodářství
    Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání na HPP
  • finanční odměna v 9. nebo 10. platové třídě dle dosaženého vzdělání a počtu let započítané praxe
  • náborový příspěvek 100 tisíc Kčs
  • po zapracování náleží zaměstnanci příplatek/osobní ohodnocení v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost zkráceného úvazku
  • možnost přidělení služebního bytu
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • 3 dny sick days
  • možnost pružné pracovní doby
  • možnost osobního vzdělávání
  • příspěvek na úpravu zevnějšku (ošatné) ve výši 6.000,- Kč za celý kalendářní rok
  • příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření se státním příspěvkem
  • příspěvek na bydlení, příspěvek na kulturní a sportovně relaxační činnost
  • místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Mladá Boleslav,

Region: Středočeský kraj

Obor: Státní, veřejná správa, Reality

Profese: stavební dozor, referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday