Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební technik - navíc relokační balíček!

referenční číslo: 29397 | aktuálnost: 26.07.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste čerstvým absolventem elektro oboru nebo již máte nějaké zkušenosti a láká Vás prostředí automotive? Zajímá Vás testování? Chcete pracovat s moderními technologiemi, něco nového se naučit a dále kariérně růst?

Pak jste možná právě Vy tím, koho hledáme!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posily do týmu na pozici:

ZKUŠEBNÍ TECHNIK - navíc relokační balíček!

Náplň práce

  • příprava a zapojování rozvaděčů, čidel aj.
  • práce s elektrodokumentací
  • spolupráce s programátory

Požadujeme

  • min. SŠ v oboru elektro
  • odbornou znalost vyhlášky 50/1978 Sb.
  • orientaci v elektrodokumentaci

Nabízíme

  • relokační balíček až 30.000 Kč
  • extra bonusy za odpracovaní všech požadovaných hodin v daném měsíci
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na stravování
  • možnost kariérního postupu
  • příležitost pro ABSOLVENTY!
  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha - východ

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl