Typ nabídky

Minimální mzda

HR leader (70-80.000 KČ)

referenční číslo: 29299 | aktuálnost: 31.01.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v HR ve výrobní společnosti? Máte zájem pracovat v úspěšné nadnárodní společnosti a přátelském kolektivu? Mluvíte plynule anglicky? Tak jste náš člověk a pošlete životopis!!!

Zahraniční výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: HR LEADER (70-80.000 KČ)

Náplň práce

  • Vedení týmu
  • Tvorba HR strategie společnosti a příprava marketingového plánu
  • Tvoření rozpočtu v oblasti HR
  • Výběr a správa externích dodavatelů
  • Tvorba a aktualizace interních předpisů a procedur
  • Analýza potřeb
  • Komunikace s úřady
  • Reporting společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ humanitního/ekonomického směru
  • Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici ve středně velké výrobní společnosti
  • Znalost mezd a zákoníku práce
  • Pokročilý anglický jazyk - nutností!!!
  • ŘP skupiny B
  • PC - Office (Excel), SAP

Nabízíme

  • Práce v úzkém vedení firmy
  • Možnost HO
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Dotované stravování
  • Lokalitu: Pardubice

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Personalistika, HR