Typ nabídky

Minimální mzda

Strategický nákupčí s AJ (65 - 85.000 Kč)

referenční číslo: 29133 | aktuálnost: 31.01.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte víceletou praxi v nákupu ve výrobní strojírenské nebo automotive společnosti a dokážete využívat anglický jazyk?
Pak tu máme příležitost právě pro Vás!

Významná společnost působící v oblasti strojírenství hledá posilu do svého týmu pro strategický nákup na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S AJ (65 - 85.000 Kč)

Náplň práce

  • zajišťování nákupu svěřených komodit
  • výběr nových dodavatelů
  • cenové kalkulace
  • příprava smluv a objednávek
  • optimalizace nákupního procesu
  • spolupráce s dalšími odděleními napříč společností
  • reporting nákupu vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • 5 let praxe se strategickým nákupem komodit
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • orientaci v technické dokumentaci
  • zodpovědnost, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, analytické myšlení

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • příspěvky na penzijní či životní pojištění
  • mobilní telefon, notebook
  • lokalitu: Pardubice

Mzda: 65 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup