Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality pro automotive 50.000kč

referenční číslo: 28741 | aktuálnost: 27.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš dělat automotive kvalitu v Brně? Jsi dost pečlivý a máš na to technické vzdělání SŠ/VŠ? Angličtina pro tebe není problém? Tak neváhej a pošli mi své CV!

Náplň práce

  • Podílení se na zlepšování procesů výroby
  • Práce na projektech jak vlastních, tak i s týmem
  • Denní komunikace se zákazníkem
  • Podílení se na řešení interních reklamací dílů pro určené zákazníky
  • Zajištění úspěšnosti interních, externích a certifikačních auditů
  • Pravidelné reportování vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v automotive uvítáme
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s nástroji kvality
  • Být odolný vůči stresu, poradit si sám a přijít na nové věci
  • Být schopný se odprezentovat – asertivní, komunikativní osobnost
  • Práce na PC

Nabízíme

  • Možnost odborného zaučení a profesního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Věrnostní bonusy
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti