Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik seřizovač elektro

referenční číslo: 8-18-382328/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Do společnosti v ústeckém kraji hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Mechanik seřizovače (m/ž).Vhodné i pro absolventy ale také i pro zkušené seřizovače!
Pracovní náplň:

  • komplexní provádění činností souvisejících se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a zařízení

Požadujeme

  • platná vyhláška 50/78 Sb. §5
  • prácet s PC - zejména MS OFFICE
  • ochota pracovat ve TŘÍSMĚNNÉM PROVOZE
  • aktivní řidičem (sk. B)

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * bonusy/premie * příspěvek na penzijní/životní pojištění * sick days * Cafeterie * stravenky Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy