Typ nabídky

Minimální mzda

Technický pracovník (AŽ 27.000kč nástupní mzda)

referenční číslo: 28238 | aktuálnost: 01.03.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Milujete práci se stroji? Rádi se vrtáte ve strojích a zvládnete je opravit? Moderní výroba hledá k novým linkám seřizovače, který se rád učí novým technologiím! Pokud vás nabídka zaujala, budeme moc rádi za váš životopis!

Náplň práce

  • Údržba a nastavování výrobních strojů
  • Seřizování výrobních zařízení

Požadujeme

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Znalost práce s PC
  • Chuť pracovat na směny

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Práce v čisté a moderní výrobě
  • Příležitost kariérního růstu
  • Příspěvek na stravování/ Závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl