Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromontér s nástupní odměnou 60.000kč

referenční číslo: 27874 | aktuálnost: 16.02.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš ten správný náboj? Volt, napětí, nulák nejsou pro tebe nadávka? Potřebujeme do týmu nejen kolegu, ale i parťáka na kterého se můžeme spolehnout! Pokud máš praxi nebo vzdělání v oboru elektro a hledáš zodpovědnou ale rozmanitou práci budeme rádi, když se přidáš do týmu!

Náplň práce

  • Montování dílů motorů
  • Kompletace a kontrola výrobků
  • Testování a měření parametrů
  • Práce s elektrotechnickou dokumentací

Požadujeme

  • Praxi nebo vzdělání v elektro
  • Platná vyhláška 50/1978 Sb výhodou
  • V práci se budeš střídat s dalšími parťáky ve směnách

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Čisté a nehlučné pracoviště
  • Příspěvek na penzijko
  • Odměna za nástup ve výši 60.000 KČ
  • Finanční bonusy
  • Pracoviště: okolí Rajhrad

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika