Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ka přípravy a realizace dopravních a/nebo pozemních staveb

referenční číslo: 61015ed92e663c16c2021c95 | aktuálnost: 29.06.2023

Statutární město Ostrava – magistrát

Tajemník Magistrátu města Ostravy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa v rámci Magistrátu města Ostravy č. 76/2021

Náplň práce

komplexní příprava a realizace stavebních investičních akcí; dozorování průběhu realizace dopravních a/nebo pozemních staveb; zajištění odstranění nedostatků v průběhu realizace a po dokončení; koordinace dodavatelů; účast na kontrolních dnech v rámci přípravy a realizace investic a přebírání prací; prověřování a zajištění úplnosti projektových dokumentací; rozpočtové zajištění investic a s nimi související projektové, technické, provozní, obchodní a organizační přípravy; spolupráce a řešení případných rozporů s dotčenými orgány státní správy a organizacemi; koordinace zpracování odborných technických posudků a vypořádání majetkoprávních vztahů; příprava a uzavírání smluv a jejich změn; příprava, nebo koordinace investičních záměrů a jejich následné vyhodnocení; příprava výběrových řízení investičních akcí dle interní směrnice; koordinace zpracování podkladů pro zadání veřejných zakázek a obchodních smluv; účast na jejich vyhodnocení; posuzování a vyhodnocování efektivnosti investic; včetně návrhů a opatření na změny; zpracování materiálů pro jednání orgánů města; evidence a příprava podkladů pro zavedení investic do majetku města; plnění dalších úkolů souvisejících se sjednaným druhem práce

Požadujeme

min. 3 letá praxe v oblasti investiční výstavby dopravních a/nebo pozemních staveb, výhodou je orientace v zákoně č. 128/2000 Sb., o obcích, znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), včetně prováděcích vyhlášek, zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, včetně prováděcích vyhlášek, dále požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, loajalitu, proaktivitu, samostatnost, komunikativnost, manažerské dovednosti, časovou flexibilitu, pečlivost, spolehlivost, důslednost, uživatelskou znalost práce na PC

DŮLEŽITÉ!!! Kvalifikační požadavky

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu stavebního směru

  • nebo vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu za předpokladu dosaženého vyššího odborného vzdělání nebo středního vzdělání s maturitní zkouškou stavebního směru

Nabízíme

11. platová třída (22.980,- Kč – 33.790,- Kč) podle délky uznané praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů; možnost postupného přiznání osobního příplatku – dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce; odměny za úspěšné splnění mimořádného nebo zvlášť významného pracovního úkolu

Benefity:

  • možnost podílet se na realizaci atraktivních projektů v jednom z nejdynamičtěji rozvíjejících se měst v Česku
  • kvalitní vstupní vzdělávání a možnost dalších školení v oboru i mimo něj
  • jazykové kurzy angličtiny v různých úrovních znalostí
  • dovolená 5 týdnů; 3 dny sick days
  • roční bonus v programu cafeterie
  • penzijní a životní pojištění
  • bezúročné půjčky
  • příspěvek na stravné
  • slevy na sportovní a kulturní akce
  • možnost využití firemní školky
  • firemní bazar a možnost využití spolujízd
  • jistota, stabilita, spolehlivost a prestiž
  • otevřenost fajNOVÝM nápadům
  • dobrou dostupnost v centru

Jak se do výběrového řízení přihlásit?

Uchazeč je povinen podatpísemnou přihlášku, která musí obsahovat:

- jméno, příjmení, titul

- datum a místo narození

- státní příslušnost

- místo trvalého pobytu

- číslo OP nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana

- druh práce (pracovní místo), o kterou se ucházíte, číslo VŘ

- datum a vlastnoruční podpis

Přihláškou se rozumí samostatný doklad, nelze ji nahradit údaji uvedenými v životopise, osobním dotazníku, průvodním dopise apod.

Kompletní informacek nabízené pracovní pozici, včetně úředního oznámení a přihlášky: https://fajnovepracoviste.cz/investicni-specialista-ka/

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 22 980 - 33 790 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Prokešovo náměstí 1803, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: OZP - s docházením