Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor v čisté výrobě hranice 25000 Kč/měs.

referenční číslo: 12-18-377874/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

MÁŠ ZÁJEM PRACOVAT VE FAJN FIRMĚ?
MÁŠ ŠIKOVNÉ RUCE?
Pak čti dál co u nás budeš dělat:

  • skládání drobnějších plastových dílců s důrazem přesnost
  • balení hotových výrobků
  • prácena 2 směny ( noční vyjímečně ve výkyvech)

Smlouva na HPP, nástup co nejdříve.

Požadujeme

  • manuální zručnost, zejména jemná motorika prstů takže vhodné pro ženy
  • pečlivost
  • 2 směny, ale ve výjimkách i noční směny za zajímavý příplatek
  • ochota udělat si čas a přijít se k nám nejprve podívat:-)

Nabízíme

Benefity: * dovolená 25 dní/rok * pití na pracovišti zdarma * stravenky 130,-Kč * nadstandardní příplatky za směny a přesčasy * pro ambicioznější možnost karierního růstu Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 19 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy