Typ nabídky

Minimální mzda

údržbář / elektrikář

referenční číslo: 11-10-377431/JD | aktuálnost: 29.09.2021

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš praxi jako údržbář či elektrikář? Vlastníš vyhlášku 50? Vyznáš se v technických výkresech a opravách strojů? Potom se nám ozvi!
Máme zde pro Tebe novu pracovní pozici:
ÚDRŽBÁŘ / ELEKTRIKÁŘ
Co Vás čeká:

  • určování a opravování závad na strojích a zařízeních - jak mechanické, tak elektrické
  • nastavování a seřizování strojů a zařízení
  • práce s technickými výkresy

Požadujeme

  • min. SOU technického směru
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 - propadlou obnovíme!
  • orientace v pneumatice a hydraulice
  • porozumění technické dokumentaci
  • ochota pracovat na 12h směny

Nabízíme

Benefity: * 13. plat * Měsíční prémie * Jazykové kurzy a odborné vzdělávání * Kafeterie 500 Kč měsíčně * Zdravotní péče a rehabilitace * Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění * Příspěvek na stravování * Akce pro zaměstnance * Odměny za pracovní výročí Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup