Typ nabídky

Minimální mzda

účetní| až 40 000 Kč

referenční číslo: 4-7-377298/JD | aktuálnost: 05.08.2021

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti účetnictví a domluvíš se anglicky či německy na pokročilé úrovni? Láká Tě působení v úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí? Rád by ses dále v oblasti účetnictví rozvíjel/a? Pak už neváhej a ozvi se!
Náplň práce:

  • finanční a účetní operace
  • zpracování faktur
  • ověřování plateb
  • měsíční uzávěrka
  • reporting

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • anglický či německý jazyk min. na úrovni B2
  • samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

Benefity: * bonusy * flexibilní pracovní doba * home office * 5 týdnů dovolené * mobilní telefon, notebook * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní či životní připojištění * příspěvek na sport/kulturu Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví