Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník do výroby - kvartální odměny

referenční číslo: 27083 | aktuálnost: 09.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte nové pracovní uplatnění v Ústí nad Labem? Není pro Vás nepřetržitý provoz problém? Jste manuálně zručný a máte minimálně výuční list? Pokud ano, zašlete mi svůj životopis a já Vám pomohu pozici získat! Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • Různorodá práce přímo ve výrobě
  • Kontrola chodu výroby, pochůzková činnost
  • Balení produktů

Požadujeme

  • Vyučení nejlépe v technickém oboru (ale můžete vyvážit svoji praxí ve výrobě)
  • Manuální zručnost, schopnost logického myšlení
  • Pozice je určená pro muže

Nabízíme

  • 21-23.000 Kč + odměny
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • Možnost rekreace ve firemním areálu na horách
  • Zvýhodněné volání
  • a další zajímavé benefity

Mzda: 21 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba