Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista kvality | strojírenství

referenční číslo: 6-10-376134/JD | aktuálnost: 16.08.2021

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jsme nadnárodní společnost s působením na Vysočině, která se zabývá zpracováním kovů a hledáme někoho se zájmem o oblast kvality a výbornou angličtinou! Jestli tyto podmínky splňuješ, zašli svůj životopis už dnes!
Náplní tvé práce bude:

  • vyhodnocování kvality nakupovaných materiálů
  • koordinace reklamačního řízení
  • koordinace nápravných opatření u dodavatelů
  • hodnocení dodavatelů a komunikace s nimi
  • spolupráce s odd. nákupu

Požadujeme

  • aktivní znalost anglického jazyka s denním využitím
  • alespoň krátká zkušenost s kvalitou ve výrobní společnosti (strojírenství, automotive)
  • znalost základních nástrojů kvality výhodou
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

Benefity: * příspěvek na dojíždění * stravenky * flexi passy * příspěvky na penzijní připojištění, pracovní jubilea * pravidelné firemní akce * kvalitní zaškolení * možnost profesního rozvoje v oblasti kvality * smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup