Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor PLC | Senior| až 80 000 Kč!

referenční číslo: 2-10-375692/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte rádi automatizaci, cestování, baví Vás programování a chcete uvádět linky a roboty v život? Náš tým potřebuje zkušeného PLC kouzelníka!
Menší tým profesionálů v oblasti automatizace rozšiřuje svůj tým v rámci německé společnosti s 30ti letou tradicí. Naši zákazníci jsou v automotive, spotřebním zboží, elektronice i lékařské technice.
Co by Vás zhruba čekalo na této pozici:

  • Vývoj aplikačního SW pro automatizační systémy (PLC, průmyslové roboty, periferie)
  • Instalace, testování, oživení a uvedení řídicích systémů do provozu interně i u zákazníka
  • Nemusíte v podstatě jednat v průběhu první fáze projektu se zákazníkem (k dispozici je tzv. servisní programátor jako support)
  • Spolupráce na mezinárodních projektech (převážně Německo, , Polsko, Rakousko, ale také Mexiko, USA výjimečně)

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ ideálně se zaměřením na automatizační techniku
  • HW a SW znalosti PLC (Step 7, TIA, KRL, C/C++, Delphi apod.)
  • Vyhláška 50, §6 PODMÍNKOU
  • Velmi dobrá angličtina nebo němčina PODMÍNKOU (denní uživání)
  • Znalost dalších programovacích rozhraní VÝHODOU (Beckhoff, Allen Bradley atp.)
  • Zkušenost s roboty VÝHODOU (ABB, KUKA, Fanuc atd.)
  • Dobrá znalost mechaniky, elektroniky
  • Samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • Ochota cestovat až 30 % pracovní agendy (vždy hlášeno předem, většinou v řádech dnů se oživuje u klienta - diety placené a náhrady také)

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * Doba strávená na pracovní cestě hrazená zaměstnavatelem * Pružná pracovní doba (po zaškolení v první fázi projektu možný home office) * Příspěvek na stravování * Karta Multisport hrazená zaměstnavatelem * Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu * Jazykové a odborné kurzy * Firemní akce * Nové moderní pracovní prostředí * Práci v mladém přátelském kolektivu Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup