Typ nabídky

Minimální mzda

Software developer PLC (70 - 75.000 Kč)

referenční číslo: 26941 | aktuálnost: 11.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme vývojáře SW pro tvorbu nové automatizační platformy pro stroje společnosti umožňující využití aplikací Industry 4.0 a IoT služeb.

SOFTWARE DEVELOPER PLC (70 - 75.000 Kč)

Náplň práce

  • Vývoj a implementace společného framework.
  • Vývoj modulů pro real-time aplikace.
  • Návrh a vývoj SW prototypů.
  • Podpora a spolupráce s aplikačními týmy.

Požadujeme

  • Praxe v oblasti vývoje automatizačního SW a PLC/embedded system.
  • DobrÁ znalost programovacího jazyka C.
  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti automatizace/elektrotechniky/IT či relevantní praxi v daném oboru.
  • Samozřejmostí je znalost AJ.

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení.
  • Pozice je vhodná pro ženy i muže.
  • 25 dní dovolené.
  • Roční prémie.
  • Pružná pracovní doba.
  • Penzijní připojištění.
  • Zvýhodněné stravování.
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 70 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj