Typ nabídky

Minimální mzda

Technik vyvažování

referenční číslo: 26791 | aktuálnost: 16.02.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Firma zabývající se špičkovou technologií hledá šikovného technika na vyvažování! Pokud se chcete profesně rozvíjet a uplatnit své zkušenosti zašlete mi svůj životopis

Náplň práce

  • Vyvažování rotorů
  • Jednání se zákazníky
  • Předání dokončeného rotoru zákazníkovi během přejímky vyvážení
  • Řešení akutních technických problémů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojírenského či elektrotechnického směru
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Proaktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Pokročilou znalost MS Office (především MS Excel)
  • Znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Příjemný kolektiv a zázemí stabilní zahraniční firmy s velkou tradicí
  • Zajímavé odměny
  • Odborné vzdělávání
  • Záruka fixní mzdy i při poklesu zakázek
  • Roční bonus
  • 28 dní dovolené
  • Dotované obědy
  • Lokalita: Brno

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství