Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér

referenční číslo: 9-10-374833/JD | aktuálnost: 11.08.2021

Grafton Recruitment Praha

Konstruktér

Náplň práce

Hledáte šanci uplatnit své znalosti a zkušenosti získané během studia a praxe?
Chcete se účastnit rozvoje nově vzniklého vývojového oddělení a získat tak možnost profesního růstu?
Hledáme šikovné KONSTRUKTÉRY, kteří umějí pracovat v CADu, mají technické povědomí a základní úroveň anglického jazyka! Nic víc!
na této pozici Vás čeká:

  • konstrukce 3D modelů v programu Solid Edge
  • převedení 3D modelů do 2D výkresové dokumentace
  • návrhy zlepšování pro stávající produkty
  • podpora týmu juniorních konstruktérů

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • výbornou zanlost technických výkresů
  • pokročilou znalost modelování
  • povědomí o výrobních procesech plastů a kovů

Nabízíme

Benefity: * bonusový systém Cafeterie * příspěvek na dopravu * profesní vzdělávání * příspěvek na penzijní připojištění * dotované stravování - firemní kantýna - výběr až ze 7 jídel :) * jazykové vzdělávání * zvýhodněné volání * možnost svozu do práce z okolí Plzně firemním autobusem * každoroční vánoční večírek Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy