Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí automobilů - české budějovice (A8942)

referenční číslo: 60ab6b28c4f6c113c179a024 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

Budeš mít na starosti celý proces výkupu od A do Z. To znamená:
* Komunikaci se zákazníky na pobočce (nejedná se o aktivní vyhledávání)
* Posouzení technického stavu vozidel na základě testovacích jízd (ŘP B nutností)
* Posouzení vizuálního stavu vozidel
* Nacenění možných oprav
* Prezentaci finální cenové nabídky
* Drobné papírování

Požadujeme

* Příjemné vystupování a obchodní dovednosti
* Schopnost odhalit skryté závady a umět je pojmenovat
* Chuť dotahovat věci do konce

Nejsi si v některém z těchto bodů sám sebou jistý? Nevadí! Naši trenéři tě to doučí.

Nabízíme

* 30 000 – 45 000 Kč
* Smlouvu na dobu neurčitou
* 15 dní v měsíci volno (práce na směny)
* Možnost kariérního růstu
* Výhodnou slevu při nákupu auta
* Bonus za doporučení nového zaměstnance (až 10.000 Kč)
* Slevy na sport, kulturu, dovolenou

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Krčínova 1408, České Budějovice, 370 11

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Profese: automechanik, nákupčí, prodejce, prodejce vozů, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby

Vhodné pro: Absolventy