Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha stroje v chemické výrobě AŽ 25.000

referenční číslo: 26299 | aktuálnost: 11.09.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste učenlivý, a máte chuť pracovat pro firmu, kde Vás dobře zaplatí. Chcete dělat ve společnosti, kde budete mít možnost profesně růst, když budete šikovný? Pak mi pošlete svůj životopis, nebo mi rovnou zavolejte.

Náplň práce

  • Budete mít na starost svěřený úsek výroby
  • Budete kontrolovat, zda vše probíhá tak jak má
  • Odběr vzorků, občasné přemístění břemen, odečty veličin ze senzorů budou denní chleba
  • Rovněž i stáčení produktů do obalů
  • Práce je určena pro muže

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Základní znalost práce na počítači
  • Praxe ve výrobě a zkušenost s obsluhou výrobních zařízení
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • nástupní bonus
  • Čtvrtletní prémie
  • Jídlo od 20 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné volání
  • Práci v Ústí nad Labem

Mzda: 21 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba