Typ nabídky

Minimální mzda

Referent investic

referenční číslo: 60800ae930745e2216039485 | aktuálnost: 16.11.2021

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici "Referenta investic - Odbor investic a veřejných zakázek"

Náplň práce

  • zajišťování přípravy a realizace investičních a údržbových stavebních akci ZŠ a MŠ ÚMČ P7,
  • zpracování podkladů pro vypsání výběrových řízení na stavební akce ZŠ a MŠ,
  • kontrola zpracování PD a rozpočtů,
  • kontrola provádění stavebních prací,
  • příprava podkladů pro zadávání veřejných zakázek,
  • jednání se stavebním úřadem a zajišťování DOSS

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

Střední vzdělání s maturitní zkouškou

  • praxe v oblasti investiční výstavby min. 2 roky,
  • uživatelská znalost PC podmínkou,
  • dobrá znalost práce v MS Office,
  • znalost zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon),
  • výhodou zkušenosti s programy E-spis a Ginis,
  • výhodou zkušenosti s ekonomikou státní správy, dotačním managementem,
  • výhodou zkušenosti s přípravou a kontrolou smluv
  • výhodou znalost AJ/NJ,
  • integrita, loajalita, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost v práci, schopnost vedení kolektivu příkladem a schopnost delegování úkolů,

  • komunikační dovednosti, vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu,
  • odolnost vůči pracovnímu tlaku, schopnost pracovat na více pracovních úkolech současně,
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • pružná pracovní doba, možnost zkrácení pracovního úvazku (vhodné i pro matky s dětmi)
  • finanční podpora stravování
  • atraktivní benefitní program
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny indispozičního volna
  • podpora v odborném růstu a dalším vzdělávání
  • mimořádné odměny 2x ročně
  • otevřená a férová atmosféra
  • příjemný kolektiv

Místo pracoviště: U Průhonu 1338/38, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské