Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní dělník - výrazné navýšení mzdy a spousta benefitů, náborový příspěvek 20.000 Kč

referenční číslo: 28966 | aktuálnost: 01.06.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náborový příspěvek 20.000 Kč pro každého nového zaměstnance ( 1.měsíc - 2.000 Kč, 2. měsíc - 3.000 Kč, 3.měsíc 15.000 Kč ) Projíždíte někdy kolem stavby, a viděli jste na ní mini-bagry nebo mini-nakladače? Tak každý druhý je od nás. Jsme Bobcat, firma, která dala těmto strojům jméno. I v době koronaviru vyrábíme v našem závodě v Dobříši jeden stroj za druhým (zásobujeme Evropu, Asii i Afriku). Letos jich vyrobíme 27 000, ale bez vás to nezvládneme! Jste manuálně zruční? U nás naleznou uplatnění nejen lidé s praxí, ale i ti, které koronavirus připravil o práci nebo ti, kteří chtějí změnit obor Přidejte se do týmu zaměstnanců Doosan Bobcat a staňte se kmenovým zaměstnancem!
Budete montovat malé bagry a nakladače značky Bobcat
- manuální práce na lince v časovém taktu
- práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

- manuální zručnost
- zdravotní způsobilost a fyzickou zdatnost
- z důvodu fyzické náročnosti je pozice vhodnější pro muže

Nabízíme

Nástupní mzda až 30 900 Kč Maximální mzda až 37 400 Kč. Možnost navýšení mzdy až dvakrát za rok. Benefity: - odměna 15 000 - 30 000 Kč za doporučení kamaráda - možnost interní školy sváření pro začátečníky - svozová autobusová doprava ze směrů Sedlčany, Příbram, Hořovice, Praha Smíchov a Modřany
- 5 týdnů dovolené – celozávodní dovolená v létě a o Vánocích
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % hrubé mzdy
- závodní stravování – 6 druhů jídel, hotovka za 22 Kč a polévka za 8 Kč - stravenky v hodnotě 70 Kč
- výhodnější tarify na volání i pro členy rodiny - firemní akce - náborový příspěvek 20.000 Kč ( po 1. odpracovaném měsíci - 2.000 Kč, po 2. odpracovaném měsíci - 3.000 Kč, po 3. odpracovaném měsíci 15.000 Kč )

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl