Typ nabídky

Minimální mzda

Montáž bagrů, mzda 30.000 - 38.000 kč/m, pěkné bydlení zdarma, stravenky

referenční číslo: 28884 | aktuálnost: 08.04.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY/-CE, který budou montovat konstrukce do kompaktních bagrů a nakladačů. Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje většinou dvoulůžkové), součástí je i koupelna a WC. Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zcela ZDARMA. Směnný provoz: 3 směny Lokalita: Dobříš Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou manuální zručnosti, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením. Další otevřené pozice: svářeč CO2, operátor svařovny, operátor logistiky, řidič VZV, lakýrník, operátor lakovny NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY

Požadujeme

- manuální zručnost

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda 30.000 – 38.000 Kč/měs – příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
– příplatek za noční směnu 20% z průměru
– příspěvek na penzijní připojištění
– vzdělávací kurzy
– motivační bonusy
– 25 dní dovolené na kalendářní rok
– zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně
– dotované závodní stravování nebo stravenky
– svozy do zaměstnání ZDARMA
– pitný režim v celém areálu
– moderní, čisté a bezpečné prostředí

Region: Česká republika

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl