Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový inženýr s aj/nj (40-50.000kč)

referenční číslo: 25884 | aktuálnost: 02.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Vyznáte se ve výrobních technologiích a strojích? Máte zkušenosti s projektovou dokumentací? Zvládáte komunikaci v cizím jazyce? Hledáme přímo Vás! Pokud Vás nabídka práce zaujala, určitě mi zašlete svůj životopis a získejte více informací, budu se těšit.

Náplň práce

  • Zavedení postupů technologií do výroby
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Optimalizace postupů výroby
  • Analýza procesů
  • Podílet se na výběrových řízeních výrobních strojů

Požadujeme

  • SOŠ technického směru
  • Zkušenosti v oblasti technologií vstřikování
  • Znalosti AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • Aktivní řidič
  • Komunikativnost, týmový hráč

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Stabilní a lukrativní místo
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Mnoho dalších firemních benefitů

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství