Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer pro dopravní stavby

referenční číslo: 605d7f388d323c68a360ed93 | aktuálnost: 24.05.2021

Chládek & Tintěra, a.s.

Společnost Chládek&Tintěra, a.s., Litoměřice jako ryze česká stavební společnost s 30 letým působením na českém stavebním trhu hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce

  • realizace velkých železničních staveb, jejich řízení a organizace z pozice ředitele stavby
  • vedení týmu stavbyvedoucích a specialistů
  • koordinace a kontrola pracovních činností stavby v návaznosti na harmonogramy

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ stavebního zaměření
  • praxe v oboru specializace při provádění staveb
  • autorizace v oboru dopravní stavby
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • místo výkonu práce: všechna pracoviště zaměstnavatele

Nabízíme

  • perspektivní místo ve stabilní společnosti
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • administrativní zázemí
  • stravenkový paušál
  • nástup ihned nebo dohodou

Místo pracoviště: Nerudova 1022, Litoměřice, 41201

Region: Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení