Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor PLC (55-70.000 Kč)

referenční číslo: 25765 | aktuálnost: 26.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického směru? Máte praxi s PLC a chcete pracovat na projektech od začátku do konce? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pak nám zašlete svůj životopis! Perspektivní firma zabývající se automatizací hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: PROGRAMÁTOR PLC!

Náplň práce

  • Práce na vývoji aplikačního SW pro automatizační systémy včetně dokumentace
  • Instalování, testování, oživení a uvedení systémů do provozu (ve výrobní hale a poté u zákazníka)
  • Cestování k zákazníkovi (EU), klientská podpora a školení
  • Práce na mezinárodních projektech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost SW a HW PLC a zkušenost s integrací SW
  • Dobrou znalost mechaniky, pneumatiky, elektroniky
  • Angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni
  • Praxi min. 5 let na obdobné pozici (podmínkou)
  • Ochota cestovat po EU
  • Řidičský průkaz B.

Nabízíme

  • Práci v nově zbudované moderní hale
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu včetně jazykových a odborných kurzů
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v mladém přátelském kolektivu
  • Kartu Multisport hrazenou zaměstnavatelem
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Říčany

Mzda: 55 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství