Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka výroby (lehká manipulace s drobnými součástkami, Lanškroun)

referenční číslo: 28494 | aktuálnost: 11.06.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Firma zabývající se vývojem a výrobou speciálních materiálů, komponentů a elektro systémů pro automobilový průmysl nabízí práci na pozici Operátora/ky výroby v Lanškrouně.
Jedná se o jednoduchou obsluhu strojů, montáž, kontrolu kvality výrobků, včetně vizuální kontroly. A také manipulace s polotovary a hotovými výrobky, zápis údajů do výrobní dokumentace a systému a podobně, vykonávána na 8 nebo 12 směny.

Požadujeme

Máte zkušenosti z výrobního prostředí? Baví Vás práce s malými součástkami a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Tato nabídka je šitá Vám přímo na míru.
Kromě uvedeného požadujeme:
- minimálně střední odborné vzdělání,
- dobrý zrak,
- zodpovědný přístup k práci
a dobrou fyzickou kondici.

Nabízíme

Kromě stabilního zaměstnání na HPP získáte:
- nástup přímo do kmene,
- bonus za docházku,
- osobní ohodnocení až 30% výše základní mzdy,
- pravidelné navyšování základní mzdy,
- týden dovolené navíc,
- dotované stravování v závodní jídelně (cca 25.-/oběd),
- měsíční příspěvky na volnočasové aktivity,
- po 1. roce ve společnosti penzijní připojištění,
- výhodný zaměstnanecký tarif
a mnoho dalšího.

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl