Typ nabídky

Minimální mzda

Komoditní nákupčí

referenční číslo: 25576 | aktuálnost: 12.07.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

SOLEK je přední energetickou skupinou, zabývající se projektováním, výstavbou a provozem solárních elektráren v Evropě a Latinské Americe.

Za pomoci obnovitelných zdrojů přistupuje k budoucnosti naší planety zodpovědně a ekologicky, a to je důvod proč budujeme a udržujeme Solární elektrárny.

Naše solární elektrárny úspěšně fungují na území Česka, Slovenka, Rumunska a Chile.

Máme kanceláře v Praze a v Santiagu a nedávno jsme založili nové pobočky na Kypru v Kolumbii a v Peru. Neustále usilujeme o nové příležitosti a možnosti na trhu se solární energií.

V rámci našeho růstu zvažujeme nové pobočky a elektrárny v Maďarsku, na jihu Evropy (Řecko, Portugalsko) a Vietnam, jako další země pro naši expanzi. Plánujeme prozkoumat jejich potenciál na trhu solární energií a začít výstavbu i v těchto zemích.

Naším dlouhodobým cílem je vytvořit si portfolio projektů, jejichž výstavba bude přesahovat energetický výkon přes 1 GigaWatt.

Přidejte se k nám a chopte se příležitosti zrealizovat s námi naši vizi pro zelenější a zodpovědnější budoucnost.

Získejte možnost pracovat a vyvíjet zajímavé projekty v rostoucí firmě s velkým potenciálem!

Náplň práce

- Vyhledávání nových dodavatelů
- Pravidelné hodnocení dodavatelů
- Včasné zajištění nakoupených dodávek
- Sledování průběhu a plnění dodávky ze strany dodavatele
- Řešit reklamace
- Práce v ERP systému – Navision, Microsoft Project
- Komunikace s dodavateli v Číně a Latinské Americe
- Komunikace s interním managementem
- Spolupráce s finančním, právním a konstrukčním oddělením
- Občasné služební cesty na veletrhy/kontrola dodavatelů

Požadujeme

- Zkušenosti s Microsoft Project
- Zkušenosti s Projektovým nákupem
- Zázemí z Energetického, Stavebního nebo výrobního průmyslu
- Základní povědomí o právních náležitostech smluv
- Zkušenosti s reportingem a prací v Excelu (Kont. Tabulky, makra)
- Smysl pro detail
- Analytický pohled na věc
- Velmi dobrá úroveň angličtiny

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- Občerstvení na pracovišti
- Možnost Home-office
- Práce v mezinárodním a dynamickém prostředí
- Práce v zajímavém a rostoucím odvětví

Mzda: 50 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Ekonomika