Typ nabídky

Minimální mzda

Kvalitář (35. – 40.000 Kč)

referenční číslo: 25489 | aktuálnost: 20.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste manuálně zručný? Máte vzdělání v oblasti elektro, strojního nebo technického směru a hledáte práci s nejmodernější technologií v perspektivní společnosti? Zašlete nám svůj životopis!

Renomovaná společnost se silnou pozicí na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici:

KVALITÁŘ (35. – 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola, měření, testování komponent a výrobků
  • Provádění výrobkových a procesních auditů nebo kontrol
  • Analýza příčin závad výrobků
  • Spoluúčast na řešení zákaznických reklamací

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání – technického směru, elektro nebo strojní (nebo vyučen v technickém oboru s praxí)
  • Znalost technické dokumentace a měřidel
  • Manuální zručnost
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Páce ve vícesměnném provozu

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • 13.plat
  • Práci s moderními technologiemi
  • Místo výkonu práce: okres Kladno

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti