Typ nabídky

Minimální mzda

Nová pracovní příležitost v Sadské na HPP i DPČ s výdělkem až 27 799 Kč

referenční číslo: 27789 | aktuálnost: 30.09.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přijmeme nové kolegy/ně na pozici Operátora ve výrobě, jedná se o jednoduchou montáž a kompletaci těsnících prvků.
Vaší náplní práce bude výroba a kontrola produktů, provádění záznamů do zakázkové dokumentace a obsluha strojního zařízení. Není nutná praxe na vše Vás zaučíme.

Požadujeme

Na tuto pozici Vám postačí základní vzdělání, ochota pracovat na třísměnný provoz, manuální zručnost a základní znalost na PC.

Nabízíme

Nabízíme

- Základní mzda od 22 135 Kč + zákonné příplatky
- Osobní ohodnocení
- Kariérní růst
- Příspěvek na stravování
- Dovolená navíc a mnoho dalšího
- Smlouva na HPP i DPČ

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl