Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik 2 směny až 35.000 Kč

referenční číslo: 27139 | aktuálnost: 11.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Elektromechanika, na oddělení údržby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou strojírenských komponentů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy. Místo výkonu práce: Nový Bydžov
provádění plánovaných i neplánovaných údržeb výrobních strojů a zařízení diagnostika a odstraňování závad na výrobních strojích a zařízeních jak po stránce elektroinstalace tak po stránce mechanických součástí, většina strojů jsou prototypy stavěné na míru navrhování nových řešení pro zlepšení efektivity výrobních strojů a zařízení zajišťování montáží a odzkoušení řídicích obvodů a ovládacích prvků výrobních zařízení podílení se na sestavování, zkoušení, oživování a opravy finálních sestav a systémů automatizace, organizační a výpočetní techniky provádění funkčních zkoušek elektrických i elektronických zařízení

Požadujeme

znalost slaboproudu - silnoproud výhodou,
mít elektro vzdělání a platnou Vyhlášku 50 min§6.
znát principy řízení strojů - PLC, IN/OUT,
praktická zkušenost se servisem podobných výrobních zařízení i po stránce mechaniky,
vedení příslušné technické dokumentace

Nabízíme

individuální finanční ohodnocení odvíjející s od vašich zkušeností
práce v max ve 2 směnách, střídání není 100% pravidelné, někdy pracujeme pouze v jedné směně
5 týdnů dovolené
stravenky, sick days
firemní akce, přátelské pracovní prostředí
malý rodinný tým na údržbě, pohodový šéf

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl