Typ nabídky

Minimální mzda

Solution consultant (30-50.000 Kč) - brno, ostrava

referenční číslo: 24984 | aktuálnost: 11.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Vyznáte se v kamerách a dalších zabezpečovacích zařízeních? Rádi komunikujete se zákazníky a nevadí Vám ani denní cestování?

Pak se nám neváhejte ozvat!

Nadnárodní společnost s přesahem do IT hledá posilu do právě se rozšiřujícího týmu na pozici:

SOLUTION CONSULTANT (30-50.000 Kč) - BRNO, OSTRAVA

Náplň práce

  • Akvizice nových zákazníků
  • Opečovávání stávajících zákazníků
  • Příležitostně technický support
  • Školení stávajících zákazníků
  • Cestování k zákazníkům

Požadujeme

  • VŠ v IT oboru, nebo SŠ s adekvátní praxí
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni čtení dokumentace
  • Prokazatelnou praxi z pozice obchodníka, případně Consultanta
  • Znalost zabezpečovacích systémů (CCTV) podmínkou
  • Pro-zákaznickou orientaci
  • Komunikativnost a samostatnost
  • Vlastní portfolio kontaktů výhodou

Nabízíme

  • 4 týdny dovolené + 2 dny Sick Day
  • Auto i k soukromému užití
  • Mobilní telefon a notebook
  • Stravenky
  • Firemní akce a školení
  • Fixní mzda + bonusy a provize
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: ASAP, případně dle dohody
  • Lokalita: Morava - ideálně Brno, Ostrava

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup