Typ nabídky

Minimální mzda

Product marketing manager 35 – 45.000 nástup

referenční číslo: 25222 | aktuálnost: 21.03.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte tah na branku a bavilo by Vás starat se o zviditelnění nového produktu nejen na českém trhu? Chcete být kompletně zodpovědný za celý marketing produktu pro B2C. Mít na starost komunikaci s externími marketingovými agenturami a být zodpovědný za sociální sítě? Příležitost pro Vás se nachází v moderní společnosti s vizionářským majitelem v lokalitě Velká Bíteš.
Hledáme klidně i juniornějšího kandidáta, důležitá je proaktivita!

Náplň práce

  • Dostat značku a produkt do podvědomí zákazníků
  • Práce se sociálními sítěmi (kampaně, influencery, chat)
  • Starost o Web Shop a celkově weby společnosti
  • Spolupráce s externími subdodavateli
  • Práce s Excelem, databázemi
  • Podpora při veletrzích
  • Možnost částečného home office, možnost práce na IČO

Požadujeme

  • Stačí i kratší praxe, důležité je porozumění a schopnost chodit s novými nápady
  • Komunikativní znalost AJ – pozice je pro celou Evropu časem
  • Proaktivní člověk, který se nebojí hledat nové cesty
  • Komunikativní osoba s grafickým cítěním

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu
  • Leze si vybrat druh úvazku, je i možnost práce na IČO
  • Možnost částečné práce z domu
  • Seberealizace na zajímavém projektu
  • Penzijní připojištění, dovolená navíc a další

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations