Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí lékař/ka - koroner/ka

referenční číslo: 5ff5583c811b7705365eb4c2 | aktuálnost: 18.03.2021

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Náplň práce

Prohlídky těl zemřelých osob mimo zdravotnická zařízení, tzn. doma, v domovech s pečovatelskou službou, domovech pro seniory, domácí hospicové péči apod., a v terénu, vč. násilných trestných činů, sebevražd, dopravních nehod a dalších úrazových příčin na území hl. m. Prahy podle zákona o zdravotních službách. Spolupráce s dalšími složkami IZS a orgány činnými v trestním řízení.

Práce v denních a nočních směnách, výjezdy na pokyn zdravotnického operačního střediska.

Odpovědnost za chod výjezdové základny a za metodické a organizační zajištění činnosti koronerů včetně organizace obsazení směn a navazující pracovněprávní agendy (výkazy směn, dovolené, přesčasy...).

Odpovědnost za řádné vedení a kontrolu zdravotnické dokumentace v souladu s platnými právními předpisy a vnitřními předpisy organizace ZZS HMP.

Požadujeme

VŠ - LF, specializovanou způsobilost přednostně v základním lékařském oboru interna, chirurgie, praktické lékařství, zkušenosti s prohlídkami těl zemřelých.

Specializace v oboru patologie nebo soudního lékařství výhodou.

Nástup dle dohody.

Místo pracoviště: Kundratka 1951/19, Praha 8, 18000

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: lékař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování