Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér s NJ (35-55.000 Kč)

referenční číslo: 25062 | aktuálnost: 31.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste technicky založený člověk, který má alespoň částečnou praxi v oblasti 3D konstrukce? Hledáte nové výzvy a možnost dalšího rozvoje?
Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Výrobní mezinárodní společnost se silným zázemím a hledá pro rozšíření svého týmu novou posilu na pozici:

KONSTRUKTÉR s NJ (35-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Návrhy konstrukčních změn
  • Příprava potřebných podkladů a dokumentů
  • Spolupráce s vývojovým oddělením v zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Komunikativní NJ
  • Znalost 3D konstrukce v rámci kreslícího programu
  • Řidičský průkaz sk. B a možnost dojíždění vlastním automobilem

Nabízíme

  • Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Český Krumlov

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství