Typ nabídky

Minimální mzda

Desktop application developer (40-60.000kč) Uherské Hradiště

referenční číslo: 25052 | aktuálnost: 15.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vývojem desktopových aplikací v C#? Hledáte nové zaměstnání, kde budete mít možnost pracovat na zajímavých projektech?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost poskytující IT služby, se sídlem v Uherském Hradišti, hledá posilu do svého vývojového týmu na pozici:

C# DESKTOP APPLICATION DEVELOPER (40-60.000 Kč) Uherské Hradiště

Náplň práce

  • práce na projektech z oblasti stavebnictví a automotive
  • vývoj desktopových aplikací zaměřených na obchodní činnost, skladové hospodářství nebo v oblasti stavebnictví
  • spolupráce s kolegy z ostatních týmů
  • testování desktopových aplikací
  • příprava nasazení aplikace na produkci
  • technologie: C#, Windows Forms, Entity Framework, T-SQL, Visual Studio, Team Foundation Server

Požadujeme

  • praxi na obdobné pozici
  • znalost jazyka C#
  • alespoň středoškolské vzdělání
  • český jazyk

Nabízíme

  • pro uchazeče s víceletými zkušenostmi na obdobné pozici možnost spolupráce až 100 % REMOTE
  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • stravenky
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce
  • občerstvení na pracovišti
  • práce na HPP nebo IČO
  • práce vhodná pro ženy i muže
  • místo výkonu práce: Uherské Hradiště

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj