Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality - automotive (40-55.000 Kč)

referenční číslo: 24512 | aktuálnost: 19.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z oblasti kvality v automotive společnosti? Nejsou Vám cizí nástroje kvality jako je APQP, PPAP, FMEA a další a navíc máte komunikativní angličtinu? Do oblasti projektové kvality nyní hledáme posilu do týmu! Neváhejte a přidejte se k nám. Stačí zaslat CV v české a anglické formě.

Náplň práce

  • odpovědnost za kvalitu vývoje produktu
  • odpovědnost za přípravu a koordinaci oblasti kvality v jednotlivých projektech
  • shromažďování a vyhodnocování relevantních poznatků
  • odpovědnost za vytváření prototypů a schvalování vzhledu
  • komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • znalost nástrojů kvality APQP, PPAP, FMEA, SPC, 8D
  • znalost ISO 9001 a TS 16949
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti k kvalitou vývoje projektu

Nabízíme

  • možnost podílení se na inovativních projektech
  • stabilní mezinárodní prostředí v oblasti automotive výroby
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvěk na penzijní pojištění
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: okolí Kopřivnice

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti