Typ nabídky

Minimální mzda

Technický dozor - pozemní komunikace (od 45.000 Kč)

referenční číslo: 24216 | aktuálnost: 07.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte alespoň 3 roky praxe ve stavebnictví jako stavební dozor?
Ano? V tom případě se mi neváhejte se ozvat!

Úspěšná stabilní společnost, která sídlí v Brně, hledá do své party kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNICKÝ DOZOR - POZEMNÍ KOMUNIKACE (OD 45 000 Kč)

Náplň práce

  • dohled nad postupem výstavby
  • koordinace jednotlivých činností na stavbě
  • dohled nad dodržováním technologických postupů prací dle platných norem
  • zodpovědnost za bezpečnost práce
  • kontrola, aby vše postupovalo řádně v souladu s projektovou dokumentací
  • zajištění jednání s investorem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru stavebnictví
  • praxi a zkušenosti s výkonem tech. dozorů na stavbě pozemní
  • autorizaci ČKAIT
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • roční prémie
  • vzdělávání, odborná školení
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • benefitní zaměstnanecký program
  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, kraj Vysočina

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura