Typ nabídky

Minimální mzda

Pojďte vyvíjet webové projekty (AŽ 70 000 kč/měs)

referenční číslo: 23799 | aktuálnost: 27.09.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Pojďte pomoct s vývojem webových projektů pro informační systém s CMS frameworkem. Jeho prostřednictvím zákazníci provozují e-shopy, objednávkové systémy, servisní portály nebo rovnou kompletní weby.

Náplň práce

  • Vývoj těchto projektů (e-shopů apod.) pro naše zákazníky společně s celým týmem.
  • Projektu se budete účastnit po celou dobu jeho životnosti, od první konzultace se zákazníkem až po následnou péči a údržbu o už hotový projekt.

Požadujeme

  • Potřebujeme dobrou znalost HTML, CSS a JavaScriptu a zkušenosti s responzivním designem stránek.
  • Máte tah na bránu a chuť se učit a dál odborně růst.
  • Pokud už znáte Bootstrap, jQuery, Google Tag Manager, Node.js je to pro Vás výhodou. Pokud je zatím neznáte, tak se s nimi naučíte.

Nabízíme

  • Práci ve stabilní firmě s mladým kolektivem.
  • Pružnou pracovní dobu s možností i home office.
  • Úzkou spolupráci na vývoji CMS frameworku a pokud budete chtít a cítit se na to, můžete se na vývoji i podílet.
  • Firemní benefity (firemní akce, sick days, stravenky, nápoje, občerstvení a další...).
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.
  • Místo výkonu: Brno

Mzda: 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj