Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce - IP kamerové systémy

referenční číslo: 23569 | aktuálnost: 09.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte obchodní vlohy, vzdělání technického směru a představu o IP prostředí? Zajímáte se o obor kamerových systémů a máte chuť se dále učit a rozvíjet? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis!

Česká společnost - distributor prvků specializující se na počítačové sítě a kamerové systémy, hledá pohodového kolegu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - IP KAMEROVÉ SYSTÉMY

(30 000 - 40 000 Kč + provize)

Náplň práce

  • zodpovědnost za produktové portfolio – oblast kamerových systémů, případně počítačových sítí
  • péče o svěřené portfolio zákazníků i vyhledávání nových
  • tvorba cenových nabídek
  • podílení se na tvorbě strategie prodeje a podpory prodeje
  • úzká spolupráce s technickým a marketingovým oddělením, výrobou
  • cestování v rámci ČR případně SR

Požadujeme

  • SŠ/VŠ (obor IT či elektrotechnika výhodou)
  • praxi z obchodně zaměřené pozice
  • orientaci v IP prostředí, zájem o obor CCTV
  • alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • samostatnost, dynamičnost, výborné komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • mobil a služební automobil pro soukromé účely
  • stravenky (90,- Kč)
  • týden dovolené navíc
  • jazykové vzdělávání
  • přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí
  • nástup dohodou, možný ihned
  • kancelářské zázemí v Brně (služební cesty po celé ČR + SR)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup