Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní elektrikář s množstvím benefitů

referenční číslo: 23507 | aktuálnost: 06.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte SŠ/SOU vzdělání a alespoň 2 roky praxe v oboru? Jste ochotný pracovat na 2 směny a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978? Pak jste pro nás ideální kandidát! Pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů
  • Obsluha elektrických zařízení
  • Oprava a diagnostika závad na řídících systémech
  • Přestavba a modernizace strojů, zařízení a jejich přezkušování
  • Preventivní údržba

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání elektrotechnické
  • Praxi na obdobné pozici 2 roky výhodou
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. par. 6 a výše
  • Orientaci v elektro dokumentaci
  • Dosažitelnost v případě potřeby provozu (pohotovost)
  • Zkušenosti se systémem Eplan a Simatic jsou výhodou
  • Důslednost, rozhodnost, pečlivost a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Práci v příjemném a moderním pracovním prostředí
  • Tým odborníků
  • Osobní i profesní růst (školení a jiné vzdělávání)
  • Nástupní mzdu od 24 000 Kč a dále dle zkušeností kandidáta
  • Systém Cafeteria - po zkušební době 1000 Kč za měsíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění a životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu vyplácené 1x za čtvrtletí
  • a další zajímavé benefity

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika